top of page
Etsi
  • Kirjoittajan kuvaEsko Lius

Ulkokausi alkaa, sisäkausi päättyy

Liikuntamyllyn ajovuorot tiistain, perjantain ja lauantain osalta ovat tältä keväältä päättyneet. Selvitämme vielä voisiko sopimusta jatkaa, kun kelit eivät ihan vielä ole parhaimmillaan ulkona. Rullatreenit jatkuvat 26.4. saakka.


Ratapyöräilyn osalta ensi kauden treeniohjelmat ja 6hrs kansallisten kisojen sivusto on päivitetty. Katso lisää: ratapyoraily.info


Pääsiäinen on ihan "kulman takana". Totuttuun tapaan CCH:n pääsiäislenkit pe-ma, lähtö Kuusijärveltä klo 10.0 kommenttia

Viimeisimmät päivitykset

Katso kaikki

Tervetuloa kaikki CCH:n jäsenmaksun maksaneet jäsenet seuran sääntömääräiseen kevätkokoukseen perjantaina 31.3.2023 klo 18:00 Liikuntamyllyn kokoustilaan! On seuran kevätkokouksen aika. Käydään läpi v

bottom of page